agoonny

download .
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Nje trik i vogel po shum interesant

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
agoonny
Admin
avatar

Posts : 192
Join date : 2009-06-25

PostSubject: Nje trik i vogel po shum interesant   Sun Oct 25, 2009 3:58 am

Beni copy kete script me posht edhe postone ne internet explorer tuaj dhe Enter dhe shifni se qa ndodh!.. javascript:function Shw(n) {if (self.moveBy) {for (i = 35; i > 0; i--) {for (j = n; j > 0; j--) {self.moveBy(1,i);self.moveBy(i,0);self.moveBy(0,-i);self.moveBy(-i,0); } } }} Shw(6)
Back to top Go down
View user profile http://agoonny.darkbb.com
 
Nje trik i vogel po shum interesant
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Urimet për Ditëlindjen time!
» TURNIR NË FUTBOLL TË VOGËL - Nyon - Zvicër
» URIME FESTA E SHËN NIKOLLËS
» E zë traktori me dru
» Ah sa shumë të dua!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
agoonny  :: Bota e Informatikes :: Web Development-
Jump to: