agoonny

download .
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Si ti vjedhim dikujt IP ne msn duke folur

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
agoonny
Admin
avatar

Posts : 192
Join date : 2009-06-25

PostSubject: Si ti vjedhim dikujt IP ne msn duke folur   Sun Jul 05, 2009 11:13 am

Se Pari Shkoim Keshtu. Dikujt duke folur ne Msn Ja dergon nje Foto apo nje Dokument apo diqka tjeter dhe shiko deri sa ta shkon transferim pastaj shkoim keshtu
<<<Start>>>
<<RUN>>
<<CMD>>
<<NETSTAT

shtypeni ENTER edhe del ip
Me te mira te gjithe
Me t'mira
__________________
Back to top Go down
View user profile http://agoonny.darkbb.com
 
Si ti vjedhim dikujt IP ne msn duke folur
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Shkrime të Baki Ymerit
» Gjergj-Bajram Kabashi: Çka është duke kujtuar kreu i Bashkësisë Islame të Kosovës
» Të respektohen ligjet duke mbrojtur interesat e udhëtarëve
» Lavdrim Muhaxheri duke e marrë në pyetje djalin që e ekzekutoi me antitank (Video +18)
» Gënjeshtrat e VV: Ja video ku shihet aktivisti i saj duke e shkelmuar gazetaren e RTK'së (FOTO/ Video)

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
agoonny  :: Tutoriale / Programe/hacking/Filma :: Tutoriale-
Jump to: