agoonny

download .
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Opel Astra – pamjet e para të enterierit

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
niki

avatar

Posts : 23
Join date : 2009-07-16

PostSubject: Opel Astra – pamjet e para të enterierit   Sat Jan 23, 2010 2:08 pm

Opel Astra praktikisht është paraqitur disa herë, dhe me secilën nga fotografitë të reja të paraqitura kemi mësuar nga diç të re. Mirëpo, edhe pse ky automjet më i rëndësishëm i Opelit do të ketë premierën e tij në vjeshtë në panairin e automjeteve në Frankfurt, fotografitë e enterierit tanimë janë publikuar.

Siç edhe është pritur, Astra mbështetet shumë në Opel Insignian sa i përket enterierit. Me këtë personat përgjegjës në Opel kanë dashur të rrisin nivelin e kualitetit dhe ndjenjës së mirë brenda automjetit, prandaj kopjimi i Insignias është gjëja e duhur, derisa Astra duket shumë e fuqishme me shtojcat e vendosura nga alumini.

Shumë njerëz kanë kritikuar gjeneratën e tanishme të Astras për shkak të enterierit të varfër, derisa ky version i fundit lë përshtypje krejtësisht tjetër. Inxhinierët e kanë emëruar “hapësirë inteligjente”, prandaj vend për imtësira ka në çdo vend të mundshëm të tij.

Shihni animacionin e mëposhtëm dhe kuptoni se për çfarë bëhet fjalë:
Back to top Go down
View user profile
 
Opel Astra – pamjet e para të enterierit
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Daut demaku:Shenjat para kthesave
» Xhafer Leci:Pas pavarësisë së Shqipërisë, festa më e madhe është pavarësia e Kosovës
» Kush e ndihmoi dhe kush e tradhtoi Adem Jasharin (Video)
» Horoskopi dhe puthjet në horoskop
» Një 16 vjeçare bëhet nënë në minutat e para të 2015'ës

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
agoonny  :: .::Auto::. :: Të rejat nga Auto-
Jump to: