agoonny

download .
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Windows Live Messenger 2009 Build 14.0.5027.908 Beta

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
agoonny
Admin
avatar

Posts : 192
Join date : 2009-06-25

PostSubject: Windows Live Messenger 2009 Build 14.0.5027.908 Beta   Sat Jan 23, 2010 12:21 amEnglish:

Cito:
http://g.live.com/1rebeta3/en/wlsetup-web.exe
Offline: http://g.live.com/1rebeta3/en/wlsetup-all.exe

Spanish:

Cito:
http://g.live.com/1rebeta3/es/wlsetup-web.exe
Offline: http://g.live.com/1rebeta3/es/wlsetup-all.exe

German


Cito:
http://download.microsoft.com/downlo...lsetup-web.exe


Patch:


Cito:
http://files4.9down.com/A-Patch141rc1b3_WLM.rar
Back to top Go down
View user profile http://agoonny.darkbb.com
 
Windows Live Messenger 2009 Build 14.0.5027.908 Beta
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Engjëll Koliqi - POEZI TË 28 NËNTORIT 2009 - POESIE DEL 28 NOVEMBRE 2009‏
» Daut Demaku:Sekreti i lumturisë
» Tregime nga gratë shqiptare
» Edi Rama Lakuriq
» Kush është vajza të cilën në 19:30 e presin në “randez-vous” mbi tre milionë shqiptarë!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
agoonny  :: .::Programe per Chat::. :: WL dhe MSN Messenger-
Jump to: