agoonny

download .
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Nuk frikoheni nga gruaja?"

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
agoonny
Admin
avatar

Posts : 192
Join date : 2009-06-25

PostSubject: Nuk frikoheni nga gruaja?"   Fri Jan 22, 2010 2:53 pm

Në një tubim ligjëruesi i thotë të pranishmive në sallë:
-"Le të ngiten në këmbë gjith ata që frikohen nga gruaja e vet!"
Të gjithë meshkujt u ngritën në këmbë përveq një njeriu me mustaqe që ndodhej ulur.
-"Po ju, nuk frikoheni nga gruaja?" - pyet ligjëruesi nga bina.
-"U dheva në brekë kur e përmendët emrin grua, dhe tash nuk mund të ngritem në këmbë..." - tha njeriu i ulur!?
Back to top Go down
View user profile http://agoonny.darkbb.com
 
Nuk frikoheni nga gruaja?"
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Gruaja që bën çudira
» Gruaja e Jusuf Gërvallës: Do të doja të plakeshim bashkë
» "Dublinasit" Pjesa e I
» POEZI NGA GRIGOR JOVANI TE ZGJEDHURA NGA "SOFRA POETIKE"
» Nga Flori Bruqi:Kush është Behgjet Pacolli ?‏

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
agoonny  :: .:Kuriozitete-Humor:. :: Barcoleta-
Jump to: