agoonny

download .
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Udhëtimi zyrtar

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
agoonny
Admin
avatar

Posts : 192
Join date : 2009-06-25

PostSubject: Udhëtimi zyrtar   Fri Jan 22, 2010 2:51 pm

I ankohet mikesha mikeshës:
- Eh, çka është jeta! Njëfarë vakti kënaqesha në seks kur më kthehej burri nga udhëtimi zyrtar...
- E tash?
- Tash kënaqem kur ai shkon në udhëtim.
Back to top Go down
View user profile http://agoonny.darkbb.com
 
Udhëtimi zyrtar
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Pëllumb Gorica: Një udhëtim në trevat amtare
» Hilmi Saraçi: Aziz Zhilivoda luftëtar dhe udhëheqës i shquar për Shqipërinë etnike (1912 – 1994) (VI)
» Shevki Sh. Voca: Mitrovica në udhë përshkrimin e Branislav Nushiqit
» Të respektohen ligjet duke mbrojtur interesat e udhëtarëve
» Haradinaj: Me Kosovën po udhëheqin flliqanat, sllovenët dashuri për Serbinë (Video)

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
agoonny  :: .:Kuriozitete-Humor:. :: Barcoleta-
Jump to: