agoonny

download .
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Qeni dhe i zoti i qenit -

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
agoonny
Admin
avatar

Posts : 192
Join date : 2009-06-25

PostSubject: Qeni dhe i zoti i qenit -   Fri Jan 22, 2010 2:48 pm

Qeni dhe i zoti i qenit
- Çka kanë të përbashkët qeni dhe i zoti i qenit?
- Nuk e di?
- Që të dy, nuk e prekin fare zonjën e shtëpisë, ndërsa gruan e fqinjit e shqyejnë nëse e zënë!
Back to top Go down
View user profile http://agoonny.darkbb.com
 
Qeni dhe i zoti i qenit -
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Dritan Ylli: Është koha të punojmë për Shqipërinë evropiane, zoti Klosi!
» JO, ZOTI RAMA -- ZERI I AMERIKES NUK ESHTE RADIO-TELEVIZION KAFENESHE
» Si në përralla, qeni zbulon qypin me ar me vlerë prej 10 mln dollarë (FOTO)
» Demir Krasniqi: Shpërnguljet e shqiptarëve në këngët tona popullore
» Gëzuar ditëlindjen zoti Egriu !

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
agoonny  :: .:Kuriozitete-Humor:. :: Barcoleta-
Jump to: