agoonny

download .
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Për politikë

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
agoonny
Admin
avatar

Posts : 192
Join date : 2009-06-25

PostSubject: Për politikë   Fri Jan 22, 2010 2:47 pm

Flasin dy biondina.
- Ti vazhdimisht flet për seks, i thotë e para. A nuk ke ndonjë temë tjetër?
- E për çka tjetër të flas, pyet e dyta.
- Epo për shembull për politikë. A ke folur ndonjëherë për politikë?
- Natyrisht. Gjithmonë më ka interesuar sa para i merr në javë presidenti ynë.
Back to top Go down
View user profile http://agoonny.darkbb.com
 
Për politikë
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» IDRIZ ZEQIRAJ:ADRESIMI I SAKTË I AKUZËS NGA EULEX-I-HIPOKRIZIA E TURPSHME E KALEMXHINJVE POLITIKË DHE "INTELEKTUALË"
» Xhavit Haliti e Sabri Hamiti kundërshtarë politikë e miq të pandashëm
» AKTET GJENOCIDALE Prof.Dr.Sabile Çekmezi-Basha:TË UDB-SË NDAJ TË BURGOSURVE POLITIKË Shqiptarë
» Plehrat e historisë dhe plehrat e politikës
» Blerim Shala:Politikë e re për stabilizimin e Kosovës

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
agoonny  :: .:Kuriozitete-Humor:. :: Barcoleta-
Jump to: