agoonny

download .
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Labinot Tahiri (Labi)

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
agoonny
Admin
avatar

Posts : 192
Join date : 2009-06-25

PostSubject: Labinot Tahiri (Labi)   Fri Jan 22, 2010 11:39 am

01 - Era tradheti
http://www.mediafire.com/download.php?zmzje7eiyku

02 - Beje zot

http://www.mediafire.com/download.php?gw0657dlaoj

03 - Kujt i paske ngja

http://www.mediafire.com/download.php?iaty8nz5grb

04 - Shko pergjithmon

http://www.mediafire.com/download.php?zqgeajbjkya

05 - Djal hazret

http://www.mediafire.com/download.php?6zpdokawamd

06 - Dukat e plot flori

http://www.mediafire.com/download.php?fe66uohsg5e

07 - Ti nuk po merzitesh.

http://www.mediafire.com/download.php?qzzcquwtiez

08 - S me intereson (Feat Anduena)

http://www.mediafire.com/download.php?edhlj8czirm

09 - Ke harru vuajtjen

http://www.mediafire.com/download.php?wzqlidk7klz
Back to top Go down
View user profile http://agoonny.darkbb.com
 
Labinot Tahiri (Labi)
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Labinot Tahiri, kandidat i AKR’së për kryetar komune në Ferizaj (Video)
» Edita Tahiri: Sfidat e integrimeve evropiane dhe Kosova
» Murat Jashari:Letra Nr.9 e shenjtë!(Për Hashim Thaqin)
» Labinot Azemi:" Trishtimi im "
» Kandidatët për Komuna:Ramush Tahiri, kandidat për Ferizaj

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
agoonny  :: Muzik :: Video Anglisht-
Jump to: