agoonny

download .
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Semundje Gastrologjike

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
beniPosts : 30
Join date : 2009-07-05

PostSubject: Semundje Gastrologjike   Mon Nov 02, 2009 2:10 pm

Do te deshiroja te bashkebisedoja me persona qe kane probleme te ndryshme gastrologjike, si psh Ulcer ne stomak, Rektokolit hemoragjik, semundja e Kronit apo te tjera...
Jam e vetedishme qe ne shqiptaret nuk flasim hapur, e nuk e di ne kjo teme do kete vazhdimesi, por mendoj,se do ishte vertet intenteresante te ndanim ne kete teme ekperjencen e hidhur qe mund te shkaktojne keto semundje, e te ndihmonim njeri tjetrin me keshilla...

Do ju lutesha qe kjo teme t'i rezervohej vertet personave qe vuajne nga keto semundje, e do mireprisja me deshire keshilla nga studenten e mjeksise...

Faleminderit per mirekuptimin...

Pyetja e pare eshte a mendoni ju qe stresi eshte nje nga arsyjet me te forta qe rikthen semundjen..?
Back to top Go down
View user profile
 
Semundje Gastrologjike
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
agoonny  :: Shkencat Natyrore dhe Matematika :: Mjekësia / Medicine-
Jump to: