agoonny

download .
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Si të heqim virusin që u dërgohet bashkëbisedave në MSN

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
agoonny
Admin
avatar

Posts : 192
Join date : 2009-06-25

PostSubject: Si të heqim virusin që u dërgohet bashkëbisedave në MSN   Sun Jul 05, 2009 5:46 am

1.Hape programin Hijackthis dhe zgjidh mundesinë e dytë "Do a system scan only"
Pastaj Prisni Disa sekonda deri Sa Të Përfundoj Skanimi
2.Pastaj Gjejeni Këto Ndo Njërën prej këtyre Më Poshtëme
Kodi:

C:\WINDOWS\live.messenger.com
C:\WINDOWS\system32\lfofhwfv.ini

3.Vendosjani tick-in Aty,Dmth Piken Me ja Vendos
4.Shtype ne hijackthis FIXED CHECKED
5.Tani Shtype Config.. >> Shiko Lart Tek Menyja BAckups >>Dhe Shtype Delete Dhe do të Fshihe
Back to top Go down
View user profile http://agoonny.darkbb.com
 
Si të heqim virusin që u dërgohet bashkëbisedave në MSN
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Kadri Mani: Letër shoqërore shokut Binak Ulaj, ish-bashkëpunëtor yni i ilegales
» Bashkatdhetarët kanë tejkaluar investimet e bashkësisë ndëkombëtare në Kosovë
» Kush i tha Zahir Pajazitit ta vranë Dr. Rugoven?-Flet Hasan Zeneli, bashkëluftëtar i Zahir Pajazitit: Duhet të zbardhet vrasja e Zahirit
» Gjergj-Bajram Kabashi: Çka është duke kujtuar kreu i Bashkësisë Islame të Kosovës
» Spiunët dhe bashkëpunëtorët e diktaturës, mos lejohen as në media

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
agoonny  :: Tutoriale / Programe/hacking/Filma :: Tutoriale-
Jump to: