agoonny

download .
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Qytet e vjetra historike apo moderne?

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
beniPosts : 30
Join date : 2009-07-05

PostSubject: Qytet e vjetra historike apo moderne?   Mon Nov 02, 2009 1:48 pm

Duhet qe nje qytet te ruaj ndertesat e vjetra historike apo duhet ti shkaterroje ato dhe ti zevendesoj me ndertesa moderne?


__________________
No, no dejéis cerradas las puertas de la noche, del viento, del relámpago, la de lo nunca visto.
Back to top Go down
View user profile
 
Qytet e vjetra historike apo moderne?
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike
» DISA ASPEKTE TË EPIKËS HISTORIKE NË KËNGËT POPULLORE SHQIPTARE
» Ruzhdi Sefa:NJË PËRALLË MODERNE PËR STUDENTËT E UNIVERSITETIT
» Ilir Muharremi: Çka është skulptura moderne?
» Tregime nga gratë shqiptare

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
agoonny  :: Shkencat Natyrore dhe Matematika :: Gjeografia / Geography-
Jump to: