agoonny

download .
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Testoni njohurite tuaja gjeografike

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
beniPosts : 30
Join date : 2009-07-05

PostSubject: Testoni njohurite tuaja gjeografike   Mon Nov 02, 2009 1:48 pm

Mendohuni mire per keto pyetje edhe mos qisni syte nga vendi neper harta.

ok pyetjet:

Cili shtet eshte ne jug te qytetit Detroit?

Nje anije nga oqeani Atlantik vjen ne Kanalin Panama per te shkuar ne Oqeanin Paqsore. Ne cdrejtim duhet te lundroje anija per te shkuar ne Oqeanin Paqsore?


__________________
Erdha mbrapsht nga protesta
Back to top Go down
View user profile
 
Testoni njohurite tuaja gjeografike
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Dodona Qose:Asgje mos beni jashte mundesive tuaja, dhe , kurre mos pretendoni te arini dicka , jashte mundesive tuaja!
» Sabit Rrustemi: Në shenjë respekti për urimet dhe përgëzimet tuaja

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
agoonny  :: Shkencat Natyrore dhe Matematika :: Gjeografia / Geography-
Jump to: