agoonny

download .
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Anglia, eshte ishull apo jo?

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
beniPosts : 30
Join date : 2009-07-05

PostSubject: Anglia, eshte ishull apo jo?   Mon Nov 02, 2009 1:43 pm

He, si mendoni, eshte apo jo Anglia ishull? Mbeshtesni teorine tuaj ne baze te njohurive gjeografike qe keni.
Back to top Go down
View user profile
 
Anglia, eshte ishull apo jo?
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Foto nga Floresita Bossi:PARAJA NUK ESHTE GJITHCKA,,,,POR CFARE ESHTE MIQTE E MI???
» Prend Qetta: Thirrja per mosbindje civile eshte Antikombetare per momentin Z. Akademik
» Gonxhe Bojaxhiu-Nëna Tereze:JETOJE JETEN...
» Çka është Filozofia
» Dritan Ylli: Është koha të punojmë për Shqipërinë evropiane, zoti Klosi!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
agoonny  :: Shkencat Natyrore dhe Matematika :: Gjeografia / Geography-
Jump to: