agoonny

download .
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Krijo Font Sipas Deshires

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
agoonny
Admin
avatar

Posts : 192
Join date : 2009-06-25

PostSubject: Krijo Font Sipas Deshires   Tue Oct 27, 2009 9:02 am

Si shume programe te tjera qe gjenden te 'fshehura' ne XP eshte edhe njeri nder to i cili na mundeson te krijojme vete FONTE

1. Start

2. Run

3. Shenojme komanden 'eudcedit' (pa thonjeza)
Back to top Go down
View user profile http://agoonny.darkbb.com
 
Krijo Font Sipas Deshires
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Xhorxh Gordon Bajroni, Poeti që u këndoi shqiptarëve dhe Shqipërisë
» Gabimet e Fan Nolit për Skënderbeun
» Miradije Gashi:Ecuria e një ore mësimore në diasporë
» Ora e dashurisë
» “Të vrarët” sipas KiE-së, jetojnë të gjallë në Pejë

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
agoonny  :: Bota e Informatikes :: Sisteme Operative-
Jump to: