agoonny

download .
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Doni ta keni logon me emrin tuaj si faqe startuese!

Go down 
AuthorMessage
agoonny
Admin
avatar

Posts : 192
Join date : 2009-06-25

PostSubject: Doni ta keni logon me emrin tuaj si faqe startuese!   Tue Oct 27, 2009 9:01 am

Nëse dëshironi që ta keni emrin tuaj në vend të Google si faqe startuese tëherë procedura është shumë e thjeshtë, vetëm vizitojeni linkun
http://www.the-page.net
, pastaj shkruani emrin tuaj apo çja ju dëshironi dhe vendoseni si faqe startuese në shfletuesin tuaj.
Back to top Go down
View user profile http://agoonny.darkbb.com
 
Doni ta keni logon me emrin tuaj si faqe startuese!
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» “Ti, Shqipëri, më ep nderrë, më ep emrin shqipëtarë”
» Veçoritë e Skënderbeut, që nuk i keni njohur më parë
» Ç'ndodh me profilet ne Facebook pasi te keni vdekur?
» Komandant Lata: Jam i shqetësuar – nuk e di nëse dikush ka kërkuar haraç në emrin tim [video]
» PËRSHËNDETJE, URIME dhe SUKSESE në JETËN TUAJ të LAVDISHME

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
agoonny  :: Bota e Informatikes :: Sisteme Operative-
Jump to: